Pragma Teknoloji Sistemleri, Seyir marka araç takip cihazlarının satışını yaparak, müşterilerine araçlarını etkin bir şekilde takip etme imkanı sunmaktadır. Seyir araç takip cihazları, sektörün önde gelen cihazlarından biridir ve kullanımı oldukça kolaydır. Farklı özellikleri ve fonksiyonları sayesinde, şirketler araçlarını daha verimli bir şekilde yönetebilirler.

Pragma Teknoloji Sistemleri, müşterilerine kaliteli hizmet vermek için en son teknolojiyi kullanarak Seyir marka araç takip cihazlarının satışını yapmaktadır. Cihazların satışı kadar kurulumu ve servisi de büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle firma, profesyonel ekibi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteriler, satın aldıkları araç takip cihazlarının kurulumu ve servisi konusunda hiçbir endişe duymadan hizmet alabilirler.

Seyir araç takip cihazları, birçok farklı özelliği ile müşterilerine farklı avantajlar sağlar. Bunlar arasında gerçek zamanlı konum bilgisi, hız, yakıt seviyesi, arıza uyarıları ve çok daha fazlası yer almaktadır. Bu özellikler sayesinde müşteriler, araçlarını daha verimli bir şekilde yönetebilirler.

Araç takip cihazları, taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmaların yanı sıra birçok farklı sektörde kullanılabilmektedir. Bu sektörler arasında lojistik, kargo, turizm, ambulans, itfaiye, belediyeler, filo yönetimi ve özel şoförlü araç kiralama firmaları gibi sektörler yer almaktadır.

Pragma Teknoloji Sistemleri, müşterilerine farklı ihtiyaçlarına uygun Seyir marka araç takip cihazlarının satışını yaparak, müşterilerinin araçlarını etkin bir şekilde takip etmelerine imkan sağlar.

Seyir Mobil’in standart özelliklere ek olarak dahili bataryası bulunan özel kullanıma uygun araç takip birimidir.

Besleme kesintilerine karşı günlük faaliyet süresi boyunca hizmet veren ATS ile güvenlik amaçlı kullanımlara uygun olmak ile birlikte operasyonel anlamda kritik ve besleme kaynaklı kesintisiz izlenmesi gereken faaliyetlerde kullanılmaktadır.

 


PAYLAŞ