Pragma Teknoloji;isteğiniz doğrultusunda kuruluşunzun ihtiyacı olan doğru uygun yazılım çözümü uygun maliyetle sizlere sunuyoruz.Sizlere verilcek sistemin uygun olup olmadığını verilecek ürünün demosunu yaparak,müşterimizin test etme olanağı sağlanır.Müşterimizin soruları ve sorunları dinlenir.Akabinde uygun şartlar ve yapı oluşturularak size uygun yazılım,teknik ekibimiz tarafından kurulumu tamamlanır.Kurlum işleminiz bittikten sonra 3 ay ücretsiz destek verilir.Destek süresinin bitiminden sonra istenirse kurumsal yazılım sözleşmesi,servis hizmeti veya telefonla destek şeklinde hizmetimiz devam etmektedir.

 

Dia ticari sistem bulut teknolojisi üzerine kuruludur.Dolasıyla verinize istediğiniz noktadan ulaşabilirsiniz.yedeklemeye ihtiyaç duymaz ve 256 bit şifreleme sistemiyle korunmaktadır.Dia ticari yazılımı için detaylı bilgi için tıklayın.

 

Bayisi olduğumuz ticarimatik market pos sistemiyle marketinizin tüm ihtiyaçlarını bu yazılımdan karşılabilirsiniz.Uygun Maliyetiyle küçük ve orta ölçekli firmaların yazılım ihtiyaçlarını karşılar.ticarimatik sistemi desktop yazılımdır.Detaylı bilgi için tıklayın.

 


Nova restaurant pos yazılımı ile işleriniz artık daha kolay ve kontrollü.Uygun fiyat politikasıyla işletmenizin  raporlamasını ve kasa hesaplamsını çok kısa sürede yapacaksiniz.Detaylı bilgi için Tıklayın...

 

Datasoft genel muhasebe sistemiyle mali müşavirler ve muhasebeciler şirketin hesap planında işlemlerini yapıp,beyannameleri verebilirler.Datasoft yazılımı e-devlet sistemine uygun bir yazılımdır.
 


PAYLAŞ