ÜCRETSİZ HESAP DEFTERİ PROGRAMI

ÜCRETSİZ HESAP DEFTERİ PROGRAMI

Ücretsiz Hesap Defteri ile basit bir şekilde parasal giriş çıkışlarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Borç alacak durumunu görebilirsiniz, isterseniz hareket veya durum raporu çıkarabilirsiniz. Hesaplar cari, kişi veya kasa mantığında kullanılabilir. Programın kuruluma ihtiyacı yoktur, kopyalayarak çalışır, ek veritabanı sistemi kullanmaz, yer kaplamaz. Usb flash bellekte taşınabilir ve kullanılabilir.


Git

KİMLİK BİLDİRİM ÜCRETSİZ SÜRÜM

KİMLİK BİLDİRİM ÜCRETSİZ SÜRÜM

Ücretsiz sürüm kimlik bildirim, 1 tesis 10 oda/hane ile sınırlıdır. Bunun dışında ücretli sürüm ile aynı özelliklere sahiptir. Kimlik Bildirim Programı ile güvenlik güçlerinin ihtiyaç duyduğu otel veya ev kiralama gibi geçici konaklama bilgilerini girebilir, takip edebilir, akbs ve jkbs sistemine uygun xml dosyaları kaydedebilirsiniz.


Git

PİKZUM İLE FOTOGRAFLARI YASAL HALE GETİR

PİKZUM İLE FOTOGRAFLARI YASAL HALE GETİR

Pikzum ile çekilen fotoğrafların zaman bilgisi değiştirilemez ve fotoğraf boyutu ile oynanamaz. Fotoğrafların kanıt niteliği taşıyıp taşımadığı, uygulama için tasarlanan web sitesi, www.pikzum.com üzerinden de doğrulanabiliyor. Mobil cihazlar ile daha önceden çekilen fotoğraflar ise bu uygulama ile kullanılamıyor.

Öne çıkan başlıca özellikler,

  • Hızlı ve basit bir uygulama ile tespit edilen anlık ihlallerin kanıtlanabilir hale getirilmesi
  • Çekilen görüntü ile birlikte lokasyonun da zaman damgası ile damgalanması
  • Elde edilen kanıtın SMS-whatsapp ve mail ile karşı tarafa gönderilmesi
  • Tek bir platform üzerinden bütün işlemleri tamamlama kolaylığı


Git