Pragma Teknoloji, Alanya ve çevresinde para sayma makinaları satışı ve teknik servis hizmeti veren öncü bir teknoloji firmasıdır. İşletmelerin nakit yönetim süreçlerinde verimliliklerini artırmaları için gerekli olan para sayma makinaları konusunda uzmanlaşmıştır. Ayrıca, para sayma makineleri ile ilgili teknik destek hizmetleri ile de işletmelerin sorunsuz bir şekilde hizmet almalarını sağlamaktadır.

Para sayma makineleri, işletmelerin nakit işlemlerinde zaman ve emek tasarrufu sağlamakta ve yanlış sayım, hata yapma gibi riskleri de minimize etmektedir. Pragma Teknoloji, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun para sayma makinesi seçimi yapmalarına yardımcı olmakta ve satış sonrası teknik destek hizmetleriyle de müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.

Para Sayma makinesi satışı ve servisinde Alanya'da hizmet vermekteyiz. Pragma teknoloji Alanya'da  para sayma makinaları glory, kısan ve jetcom marka para sayma makinalarını satışını ve servisini vermekteyiz. Glory sıfır ve ikinci el olarak satışını yapmaktayız Karışık para sayma makinalarında dolar, euro, sterlin ve tl döviz cinsinden hem karışık hemde döviiz cinsine göre sayım yapabilmektedir,

PARA SAYMA MAKİNASI ÖZELİKLLERİ

  • Karışık para sayma
  • Dövizli para sayma
  • Sahte para tespiti
  • Parayı deste olarak sayma
  • Parayı adetli sayma

     

Glory

Cassida

Cummins Allison

Kisan Electronics

Accubanker

Semacon

Kolibri

Talaris

Ribao Technology

Royal Sovereign

Alanya para sayma, alanya glory, alanya huntertec, alanya hunter, alanya sahte para, alanya sahte para makinası,


PAYLAŞ