AYDINLATMA KONTROLU

Fibaro sistemi evinizdeki/ofisinizdeki tüm ışıkları istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden kontrol etme imkanı sağlar. Kablosuz minyatür Fibaro modüllerini, tercih edeceğiniz herhangi bir aydınlatma sistemine birkaç dakika da bağlayarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Işıklarınızı sadece açma/kapama şeklinde kontrol etmek için Fibaro röle modüllerini kullanabilir veya açma/kapama ile beraber parlaklık kontrolünü de sağlamak istiyorsanız ayarlı anahtar(dimmer) modüllerini kullanabilirsiniz.

ISI KONTROLU

Fibaro sistem, evinizin/ofisinizin ya da ayrı ayrı odaların, sıcaklıklarını ve hava dolaşımını sağlayacak şekilde tasarlandı. Fibaro sistemi ile hava durumuna göre evinizin/ofisinizin içerisindeki sıcaklığı ayarlayabilirsiniz. Fibaro modülleri ve sensörler sayesinde ısıyı sizin istediğiniz gibi otomatik olarak kontrol eder. Bu sayede evinizdeki/ofisinizdeki konforun artmasının yanı sıra %45'e varan yakıt tasarrufu da sağlar.

PERDE PANJUR KONTROLU

Fibaro sistemini motorlu stor perdeleri, panjurları ve tenteleri kontrol etmek için kullanabilirsiniz. Fibaro sistemi, piyasadaki motorlu stor perdelerin ve tentelerin tam konumunu bilerek kontrol edebilen tek sistemdir. Bu da size, bu cihazları tek tek ya da grup olarak istediğiniz oranlarda açabilme olanağı sağlar.

HomeCenter2 içerisine basitçe ekleyeceğiniz bir senaryo ile Fibaro örneğin yatak odanızdaki stor perdeleri uyanma saatinizde yavaş yavaş açarak aydınlık bir odaya uyanmanızı sağlayabilir.

GÜVENLİK 

Fibaro sisteminin çalışma prensibinin özünde güvenlik vardır. Sisteme bağlı olan cihazların tam entegrasyonu sayesinde, dünyanın her yerinden evinize erişebilir ve tüm detayları kontrol edebilirsiniz. Kablosuz kapı/pencere sensörü, hareket sensörü, kamera vb. ürünler sayesinde evinizde/ofisinizde istediğiniz tüm yerlerin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Fibaro sistemde güvenlik ihlalleri için kolayca senaryolar oluşturup güvenliğinizi daha da arttırabilirsiniz. Bu sayede örneğin ofisinizin camı açıldığında Fibaro hırsızı caydırmak için ses ve ışıkları kontrol ederek öncelikle hırsızı caydırmaya çalışırken bir yandan da güvenlik ihlali olan odanın ışıklarını tam açarak kameranın net görüntü almasını sağlar. Elde ettiği görüntüleri internet üzerinden istediğiniz kişilere ulaştırır, böylece kameraya zarar verilse bile görüntüler çoktan iletilmiş olur.

SENARYOLAR

Senaryolar evinizin kendi kendini yönetebilir hale gelmesini sağlayan bir özelliktir.Fibaro sistem, evinizi kendi kendini yönetebilen mekanizmalar haline getirerek sizin ve aile bireylerinizin yaşamını kolaylaştırır. Fibaro sistem sayesinde, evinizdeki/ofisinizdeki elektikli cihazlar iletişim kurabilecek hale gelirler. Senaryolar sayesinde hava durumu, zaman, GPS konumu gibi pek çok duruma göre eviniz sizin yerinize eyleme geçebilir. Bu da size ev/ofis otomasyonunda çok geniş bir çözüm ve uygulama fırsatları sunar.
 
Sizlerde evinizi veya ofisinizi akıllı ev sistemeleri ile kontrol etmek istiyorsanız bizi arayın. Tel : 0 242 512 7475
 
 
 


PAYLAŞ